Neohodnotené

Haba Koperatívna HRA Jednorožec Party pre Rosalie

Cieľom hry je aby všetci spoločne pripravili nezabudnuteľnú párty pre Rosalie. Ide o kooperatívnu hru a teda vyhrajú buď všetci spolu, alebo nikto! Kooperatívna hra pre deti podporuje rozvoj spolupráce medzi hráčmi. Spoločenská hra Jednorožec party pre Rosalie HABA je pre deti od 4 rokov.

Skladom (1 ks)
Kód: 303155
Značka: HABA
€21

Woohoo, babyjednorožec Rosalie prichádza do Cloudlandu! Jednorožec Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl pripravujú veľkú uvítaciu párty. Kto pomôže jednorožcom zbierať oblačikové kryštály a hľadať ďalších priateľov, ktorí tiež chcú prísť na večierok? Budú potrebovať trochu šťastia s kockami a pri roztočení šťastia. Ale poponáhľajte sa, pretože všetci musia doraziť na párty pred Rosalie.
Obsah: 4 jednorožci: Glitterluck (tmavoružová), Stardust (žltá), Marvel Flower (fialová) a Magic Swirl (tyrkysová), 1 baby jednorožec - Rosalie (ružová), 1 hracia plocha, 1 hracia doska s rotujúcou šípkou, 8 okrúhlych dielikov kamarátov, 8 štvorcových doelikov priateľov, 10 kryštálových obláčikov a návod na hru.

Vhodné pre deti: od 4 rokov