Stolná hra Moulin Roty Hľadanie strateného ostrova

Zdvihnite plachty, prvá osoba, ktorá sa dostane na ostrov, vyhráva poklad! Hľadanie strateného ostrova je ideálne pre malých aj veľkých, chlapcov aj dievčatá.

Momentálne nedostupné
Kód: MR712416
Značka: Moulin Roty
€23
moulin roty explorer game 7451 1360x1360
Novinka

Zdvihnite plachty, prvá osoba, ktorá sa dostane na ostrov, vyhráva poklad! Táto námorná verzia tradičnej doskovej hry v štýle hady a rebríky. Cieľom hry je prejsť dráhu s rôznymi bonusmi, ale aj nástrahami. Kto to zvládne ako prvý, vyhráva.

Určené pre 2-4 hráčov.

Hráč, ktorý na kocke hodí najvyššie číslo začína a hra pokračuje v smere hodinových ručičiek. Hráči si vyberú figurky a postupne hádžu kockou a posúvajú figurku na hracej ploche podľa čísel, ktoré ukáže kocka.

Víťaz kola je ten, kto sa  ako prvý dostane  na pole 63- Poklad ostrovov. Pokiaľ sa mu nepodarí dostať sa priamo na toto políčko, musí sa vrátiť o toľko políčok, koľko ukáže kocka.

Pokiaľ hráč na začiatku hodí číslo 6 a 3 na svojej kocke, ide rovno na políčko 26 a keď hodí číslo 4 a 5 na kocke, ide rovno na políčko číslo 53.

Pokiaľ sa hráč dostane na políčko, ktoré je obsadené, zostane na tomto mieste, ale hráč, ktorý bol na tomto políčku sa musí s figúrkou vrátiť do prístavu.

Pokiaľ sa hráč dostane na nasledújúce polička: 9,18,27,36,45,54 – môže si aktuálny hod kockou vynásobiť 2 a posunúť figurku o dvojnásobnú vzdialenosť.

Políčko číslo 6- Udržuj kurz- hráč sa posunie na políčko 12

Políčko číslo 19- S.O.S. hráč musí jedno kolo vynechať

Políčko číslo 31- Záchrana- Hráč musí počkať na dalšieho hráča, ktorý sa dostane na toto políčko, aby mohlo hrať dalej alebo musí počkať 3 kola a potom môže pokračovať v hre

Políčko číslo 42- Rozburené vody: Hráč sa vracia spať na políčko 30

Políčko číslo 52- Strážca majáku: Hráč musí počkať na dalšieho hráča, ktorý sa dostane na rovnaké políčko, alebo čakať 3 kolá, aby mohol pokračovať v hre.

Políčko číslo 58- Uprostred búrky: hráč sa musí vrátiť spať na štart

Obsahuje: 4 loďky , 2 veľké kocky, a krásne ilustrovanú dosku

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie